Meble inspirowane naturą

Praca, którą wykonuję zaspokaja potrzebę kreacji i jest szansą na spełnienie osobowości. Chęć tworzenia takich właśnie przedmiotów zrodziła się dzięki fascynacji drewnem. W pracy zawsze towarzyszy mi utopijne dążenie, aby dorównać naturze. Wszystkie kształty jakie widzimy w pejzażu są bardzo różnorodne, ale zawsze naturalne. Chciałbym aby i moje prace takie były.

Nagrody i media

Moje umiejętności zostały docenione na ogólnopolskiej wystawie rzemiosła artystycznego, gdzie zostały nagrodzone dwoma złotymi medalami. Jestem finalistą konkursu na najlepiej zaprojektowany przedmiot w polskich sklepach PRODECO 2006 (wieszak „Siłacz”).

Moja twórczość była prezentowana dwukrotnie w telewizji TVN24 (magazyn Style) oraz w prasie codziennej takiej jak „Gazeta Wyborcza” i tematycznej np. „Cztery Kąty” czy „Elle Decoration”. Brałem udział w kilku wystawach, a od 1999 roku jestem członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków.

Wyjątkowy styl

Dzięki dużym umiejętnościom warsztatowym swobodnie poruszam się w rożnych konwencjach projektując i wykonując meble zarówno do wnętrz nowoczesnych jak
i tradycyjnych. Prace przeze mnie wykonane znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. Wszystkie meble są wykonane ręcznie, zawierają sygnaturę, numer i certyfikat autentyczności. Zwykle są to pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie. Do każdego mebla z galerii mogę zaprojektować inny do kompletu np. komodę do barku, fotel do stolika itp.

Meble dopasowane do osobowości

Chętnie współpracuję z klientami, którzy podejmują próbę stworzenia bardzo indywidualnego charakteru swoich mieszkań i domów. Zawsze staram się aby moje meble współgrały z osobowością użytkowników. Również współpraca z architektami wnętrz i galeriami przynosi bardzo dobre efekty.